Kontakt

Pol-Motors
Centrum Sprzedaży Samochodów Suzuki

ul. Kamienna 145
50-545 Wrocław

Tel.: 71 369 76 98
Fax: 71 369 76 94
Tel. Serwis: 71 369 76 90
Tel. Części: 71 369 76 91
Tel. Blacharnia: 71 369 76 20, 71 369 75 81
Tel. Motocykle: 71 369 76 99, 71 369 76 97

e-mail: salon.suzuki@polmotors.wroc.pl

Salon czynny w godzinach:
Poniedziałek-Piątek 8.00-19.00
Sobota 9.00-15.00

Serwis czynny w godzinach:
Poniedziałek-Piątek 7.30-20.00
Sobota 7.30-15.00



Salon Sprzedaży Samochodów

Radosław Krzywiński
Kierownik Salonu Suzuki
rkrzywinski@polmotors.wroc.pl
Tel.: 71 369 77 02
Tel. kom.: 606 676 146

Paweł Rudecki
Manager Ds. Sprzedaży Flotowej
prudecki@polmotors.wroc.pl
Tel.: 71 369 76 98
Tel. kom.: 514 985 274

Jakub Słaby
Manager Ds. Sprzedaży Samochodów
jslaby@polmotors.wroc.pl
Tel.: 71 369 76 98
Tel. kom.: 604 967 431

Krzysztof Janicki
Manager Ds. Sprzedaży Samochodów
kjanicki@polmotors.wroc.pl
Tel.: 71 369 76 48
Tel. kom.: 799 019 194




Serwis i Obsługa Posprzedażna

Sebastian Murawski
Kierownik Działu Posprzedażnego Suzuki
smurawski@polmotors.wroc.pl
Tel.: 71 369 76 87

Tomasz Gawryłow
Mistrz Warsztatu
Tel.: 71 369 76 90

Mariusz Bogdanowicz
Doradca Serwisowy
mbogdanowicz@polmotors.wroc.pl
Tel.: 71 369 76 90




Dział Części i Akcesoriów

Leszek Sadowski
Kierownik Działu Części
lsadowski@polmotors.wroc.pl
Tel.: 71 369 76 91

Mateusz Rudziński
Sprzedawca / Magazynier
mrudzinski@polmotors.wroc.pl
Tel.: 71 369 76 91

Adrian Wirhanowicz
Sprzedawca / Magazynier
Tel.: 71 369 76 91

Tomasz Pawlik
Sprzedawca / Magazynier
Tel.: 71 369 76 91




Centrum Likwidacji Szkód

Damian Kowalski
Centrum Likwidacji Szkód
dkowalski@polmotors.wroc.pl
Tel.: 71 369 75 81


Copyright © 2013 by Suzuki Motor Poland Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
FaceBook YouTube