Aktualności

Wskaż swój cel i postaw na SX4 S-CROSS

Dynamizm, nowatorskie rozwiązania technologiczne i niepowtarzalny design, to tylko zalążek wyróżnialności jaką skrywa w sobie Suzuki SX4 S-CROSS – jedyny taki w segmencie crossoverów.

Siła, przestrzeń i finezyjna linia nadwozia - ten model emanuje pewnością siebie. Wykorzystaj jego potencjał, a długa podróż, czy krótka przejażdżka nie będą stanowiły żadnego problemu. SX4 S-CROSS dopasuje się do Ciebie.

Pod maską ten model skrywa gamę silnikową jednostek turbodoładowanych BOOSTERJET, w konfiguracji z napędem 2W2 lub 4WD. Wszystkie wersje modelu są wyposażone w system ENG A-Stop, czyli Engine Auto Stop Start. Zakres wyposażenia standardowego został znacznie rozszerzony. Oprócz zmian kształtów zastosowano również nowe lampy w technologii LED. Zastosowano również nowy rozmiar ogumienia, który pozwolił uzyskać większy prześwit podwozia.

Zainteresowany? Przyjdź do salonu Suzuki Pol-Motors w dniach 19-30.06 czerwca, odbądź jazdę testową w każdych warunkach, przyjrzyj się najmniejszym detalom i wraz ze swoim nowym Suzuki SX4 S-CROSS wyrusz w podróż.

Przy zakupie otrzymujesz od nas wyjątkowy bonus: 1 tys. zł do wykorzystania na dodatkowe wyposażenie lub ubezpieczenie Suzuki Service Care na 12 miesięcy. Skorzystaj także z konkurencyjnych ofert finansowania!

Zadzwoń: 71 369 76 98
Przyjdź: ul. Kamienna 145, Wrocław
Zapraszamy!

Copyright © 2013 by Suzuki Motor Poland Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
FaceBook YouTube